We do PR, Digital, Creative, Marketing and provide Consultancy.
We lead campaigns with our Heart while employing our Mind.
We draw inspiration from art and science to craft high impact communications strategies - delivering results that move the needle while increasing your bottom line.
slash

KODĖL ADVERUM?

SIEKIAME VERSLO PARTNERYSTĖS

Mes padedame įveikti jūsų verslo iššūkius: padidinti prekės ženklo žinomumą, užtikrinti nepriekaištingą įvaizdį, rasti geriausią poziciją rinkoje, sunkiose situacijose pamatyti naujas galimybes, konkurentus paversti partneriais ir kartu didžiuotis augančiais verslo rezultatais.

 
slash

TOP PASLAUGOS

slash

DARBŲ PAVYZDŽIAI

IŠŠŪKIAI

Esame pasiruošę padėti įveikti bet kokius iššūkius, su kuriais susiduriate. Būtent iššūkiai mus motyvuoja judėti į priekį. Komunikacijos projektus įgyvendiname nuo 2004 m., ir per ilgus veiklos metus ne kartą įrodėme, kad esame į kliento rezultatus orientuoti partneriai, nepriklausomai nuo situacijos sudėtingumo.

slash

APIE

JŪSŲ RYTOJAUS ISTORIJOS

Mums visuomet svarbūs jūsų verslo ir asmeniniai tikslai. Siekdami jų padedame jums atrasti savitą balsą, kad būtumėte ne tik išgirsti, bet ir kurtumėte savo unikalią istoriją. Todėl nesvarbu kokių tikslų kartu sieksime – formuosime jūsų įvaizdį visuomenėje, didinsime žinomumą, skatinsime pardavimus ar eisime į naujas rinkas – jūsų istorija, kurią pasakosime šiandien, kurs jūsų rytojų.

20 METŲ PATIRTIES

150+ KLIENTŲ

TARPTAUTINĖ KOMUNIKACIJA

VIETINĖ ETIKA GLOBALIOJE RINKOJE

Mes mąstome ir elgiamės globaliai. Turėdami du biurus skirtinguose pasaulio žemynuose, technologiškai pažangią darbo aplinką, naujausius įrankius ir, svarbiausia, partnerius visame pasaulyje, mes nebetikime sienomis. Kad ir kurį pasaulio kampelį norite pasiekti – mes padėsime jums tai padaryti.

Esame vieno didžiausių pasaulyje nepriklausomų ryšių su visuomene agentūrų tinklų pasaulyje – PRGN (Public Relations Global Network) atstovai Baltijos šalims. Tinklui priklausančios agentūros dalijasi gerąja praktika, patirtimi ir užtikrina aukščiausių profesinių bei verslo etikos standartų laikymąsi.

Bet visų svarbiausia – mes vieni kitus pažįstame, pasitikime, ir vieni kitiems patikime savo klientų sėkmę. Mes esame daugiau nei partneriai – mes esame draugai.

Taip pat priklausome Komunikacijos industrijos asociacijai Lietuvoje (KIA) ir kasmet atitinkame visus jos keliamus aukščiausios veiklos kokybės standarto reikalavimus.

slash

atsiliepimai

mūsų klientai apie adverum

Esfira Žakas, „Omniva“ prekės ženklo ir komunikacijos vadovė
Dirbant su „Adverum“ komanda man labiausiai patinka tai, kad planuodami projektus jie užduoda tiek daug teisingų klausimų, apie kuriuos patys kartais nepagalvojame, tad projektai pradeda keistis į gerąją pusę, o planai visuomet turi kelis skirtingus scenarijus, kuriuos galime lengviau pritaikyti realiose situacijose.
Arnoldas Rogoznyj, festivalio „LOGIN“ steigėjas
Niekada gyvenime nebūčiau pagalvojęs, kad kiti žmonės gali skaityti mano mintis, tačiau būtent taip jaučiuosi dirbdamas su „Adverum“ kolektyvu. Kartu mes įveikėme kalnus iššūkių kurdami didžiausią technologijų ir progreso konferenciją Baltijos šalyse LOGIN.
Guoda Sakalauskienė, „Mokilizingas“ marketingo vadovė
Mūsų komandą visada džiugino „Adverum“ darbo kultūra. Strateginės įžvalgos, greitis, kai jo labiausiai reikia, lankstumas, leidžiantis patogiai valdyti bet kokias situacijas, leido užtikrinti sklandų ir nepertraukiamą darbą kartu. Dirbant su „Adverum“ rezultatai visada viršija planą. Ačiū!
Vytenis Labanauskas, bendrovės „K2 LT“ direktorius
Mūsų partnerystė tęsiasi jau daugiau kaip 10 metų, o tai lėmė per tiek metų susiformavęs pasitikėjimas agentūra, jos profesionalumas ir greitis. Būdama strateginės komunikacijos partnere agentūra „Adverum“ prisidėjo prie mūsų verslo augimo, visuomenės nuomonės keitimo ir mūsų reputacijos stiprinimo.
slash

KOMANDA

MES MOKAME DIRBTI IR SVAJOTI

Mes esame gerai subalansuota komunikacijos strategų, ambicingų projektų vadovų, kūrybingų rašytojų ir dizainerių, skaitmeninės rinkodaros planuotojų ir analitikų komanda.

Ieva Naujalytė

Ieva Naujalytė

Vyriausia partnerė

Andrius Čepkus

Andrius Čepkus

Partneris

Aurelija Astrauskė

Aurelija Astrauskė

Vykdomoji direktorė

Aistis Zabarauskas

Aistis Zabarauskas

Vyr. konsultantas

Dalius Drevinskas

Dalius Drevinskas

Vyr. konsultantas

Akvilė Pušinskaitė

Akvilė Pušinskaitė

Vyr. konsultantė

slash

MŪSŲ KLIENTAI

klientai, su kuriais šiuo metu dirbame

Nuo 2004 m. mes dirbame su sparčiausiai augančiais ir labiausiai žavinčiais prekių ženklais ir įmonėmis įvairiose rinkose ir industrijose.

slash

ĮKVĖPIMAI

DALINAMĖS ISTORIJOMIS IR ĮŽVALGOMIS

This site uses cookies. By continuing to use this site, you agree to the use of cookies. Read more here