APIE MUS

slash

MŪSŲ POŽIŪRIS

TAM, KAD SUKURTUME EFEKTYVIUS KOMUNIKACIJOS SPRENDIMUS, MES KASDIEN IEŠKOME TEISINGO BALANSO TARP PROTO IR ŠIRDIES.

slash_white

PROTAS

Skaičiai, faktai ir formos. Tai kas apibrėžia rezultatus ir tikslus. 

Empatija ir emocijos. Tai kas padeda pajausti ir suprasti giliau.

ŠIRDIS

slash
slash

APIE

JŪSŲ RYTOJAUS ISTORIJOS

Mums visuomet svarbūs jūsų verslo ir asmeniniai tikslai. Siekdami jų padedame jums atrasti savitą balsą, kad būtumėte ne tik išgirsti, bet ir kurtumėte savo unikalią istoriją. Todėl nesvarbu kokių tikslų kartu sieksime – formuosime jūsų įvaizdį visuomenėje, didinsime žinomumą, skatinsime pardavimus ar eisime į naujas rinkas – jūsų istorija, kurią pasakosime šiandien, kurs jūsų rytojų.

20 METŲ PATIRTIES

150+ KLIENTŲ

TARPTAUTINĖ KOMUNIKACIJA

VIETINĖ ETIKA GLOBALIOJE RINKOJE

Mes mąstome ir elgiamės globaliai. Turėdami du biurus skirtinguose pasaulio žemynuose, technologiškai pažangią darbo aplinką, naujausius įrankius ir, svarbiausia, partnerius visame pasaulyje, mes nebetikime sienomis. Kad ir kurį pasaulio kampelį norite pasiekti – mes padėsime jums tai padaryti.

Esame vieno didžiausių pasaulyje nepriklausomų ryšių su visuomene agentūrų tinklų pasaulyje – PRGN (Public Relations Global Network) atstovai Baltijos šalims. Tinklui priklausančios agentūros dalijasi gerąja praktika, patirtimi ir užtikrina aukščiausių profesinių bei verslo etikos standartų laikymąsi.

Bet visų svarbiausia – mes vieni kitus pažįstame, pasitikime, ir vieni kitiems patikime savo klientų sėkmę. Mes esame daugiau nei partneriai – mes esame draugai.

Taip pat priklausome viešųjų ryšių agentūrų asociacijai Lietuvoje (RSVA) ir kasmet atitinkame visus jos keliamus aukščiausios veiklos kokybės standarto reikalavimus.

slash

KOMANDA

mes mokame dirbti ir svajoti

Mes esame gerai subalansuota komunikacijos strategų, ambicingų projektų vadovų, kūrybingų rašytojų ir dizainerių, skaitmeninės rinkodaros planuotojų ir analitikų komanda.

Ieva Naujalytė

Ieva Naujalytė

Vyriausia partnerė

Andrius Čepkus

Andrius Čepkus

Partneris

Aurelija Astrauskė

Aurelija Astrauskė

Vykdomoji direktorė

Aistis Zabarauskas

Aistis Zabarauskas

Vyr. konsultantas

Dalius Drevinskas

Dalius Drevinskas

Vyr. konsultantas

Akvilė Pušinskaitė

Akvilė Pušinskaitė

Konsultantė, vyr. projektų vadovė

Violeta Radzevičiūtė

Violeta Radzevičiūtė

Konsultantė

Ineta Veršickytė

Ineta Veršickytė

Konsultantė, vyr. projektų vadovė

Lukas Pereckas

Lukas Pereckas

Projektų vadovas

Adelė Navickaitė

Adelė Navickaitė

Jaunesnioji projektų vadovė

Urtė Barisevičiūtė

Urtė Barisevičiūtė

Jaunesnioji projektų vadovė

Rugilė Mameniškytė

Rugilė Mameniškytė

Projektų vadovo asistentė

Žygimantas Pocius

Žygimantas Pocius

Skaitmeninių projektų koordinatorius

Akvilė Vžesniauskaitė

Akvilė Vžesniauskaitė

Skaitmeninės rinkodaros konsultantė

slash

MŪSŲ KLIENTAI

patirtis

Nuo 2004 m. mes dirbame su sparčiausiai augančiais ir labiausiai žavinčiais prekių ženklais ir įmonėmis įvairiose rinkose ir industrijose.

slash

atsiliepimai

mūsų klientai apie adverum

Esfira Žakas, „Omniva“ prekės ženklo ir komunikacijos vadovė
Dirbant su „Adverum“ komanda man labiausiai patinka tai, kad planuodami projektus jie užduoda tiek daug teisingų klausimų, apie kuriuos patys kartais nepagalvojame, tad projektai pradeda keistis į gerąją pusę, o planai visuomet turi kelis skirtingus scenarijus, kuriuos galime lengviau pritaikyti realiose situacijose.
Arnoldas Rogoznyj, festivalio „LOGIN“ steigėjas
Niekada gyvenime nebūčiau pagalvojęs, kad kiti žmonės gali skaityti mano mintis, tačiau būtent taip jaučiuosi dirbdamas su „Adverum“ kolektyvu. Kartu mes įveikėme kalnus iššūkių kurdami didžiausią technologijų ir progreso konferenciją Baltijos šalyse LOGIN.
Guoda Sakalauskienė, „Mokilizingas“ marketingo vadovė
Mūsų komandą visada džiugino „Adverum“ darbo kultūra. Strateginės įžvalgos, greitis, kai jo labiausiai reikia, lankstumas, leidžiantis patogiai valdyti bet kokias situacijas, leido užtikrinti sklandų ir nepertraukiamą darbą kartu. Dirbant su „Adverum“ rezultatai visada viršija planą. Ačiū!
Vytenis Labanauskas, bendrovės „K2 LT“ direktorius
Mūsų partnerystė tęsiasi jau daugiau kaip 10 metų, o tai lėmė per tiek metų susiformavęs pasitikėjimas agentūra, jos profesionalumas ir greitis. Būdama strateginės komunikacijos partnere agentūra „Adverum“ prisidėjo prie mūsų verslo augimo, visuomenės nuomonės keitimo ir mūsų reputacijos stiprinimo.
slash

ĮKVĖPIMAI

dalinamės istorijomis ir įžvalgomis

This site uses cookies. By continuing to use this site, you agree to the use of cookies. Read more here