„Adverum“ įteiktas „Tvarios agentūros” sertifikatas

„Adverum“ pripažinta komunikacijos agentūra, atitinkančia komunikacijos paslaugų įmonių Tvarumo standarto reikalavimus, ir gavo Lietuvos komunikacijos industrijos asociacijos (KIA) sertifikatą „Tvari agentūra“. 

Lietuvos komunikacijos industrijos asociacijos kartu su teisininkais ir tvarumo ekspertais parengtas agentūrų veiklos reglamentavimo standartas apima įmonių skaidrumo, atsakomybės, atskaitomybės, visuomeniškumo, tobulėjimo reikalavimus ir numato komunikacijos paslaugų įmonėms aktualius ESG (aplinkosaugos, socialinius ir gerosios valdysenos) reikalavimus. 

„Tvarumas ir ESG principų laikymasis – neatsiejama mūsų agentūros dalis tiek įmonės vidaus kultūroje, tiek įgyvendinant projektus su klientais. Šis įvertinimas – dar vienas kokybės garantas, užtikrinantis, kad mes, kaip komunikacijos paslaugas teikianti bendrovė, įsipareigojame ne tik klientui, bet visai rinkai veikti pagal ESG ir kitus su skaidrumu, atsakomybe, atskaitomybe susijusius reikalavimus“,  – pažymi „Adverum“ vyr. partnerė Ieva Naujalytė.

„Tvarios agentūros” sertifikato reikalavimus vertino nepriklausomi auditoriai UAB „Nexia auditas“.